RU
+38 (044) 221-40-80 +38 (067) 967-63-68
+38 (099) 562-67-94
+38 (096) 688-98-28

Блог

Тваринництво України

26 травня 2015 г.

Тваринництво України – одна з найбільш високопродуктивних і розвинених галузей АПК України. Історія її розвитку починається ще до нашої ери. Кочові племена скіфів і сарматів – одні з перших представників напрямку тваринництва на терені України. Тваринництво забезпечувало людей усім: їжею, одягом, житлом. Саме ця галузь годувала і забезпечувала життя перших державних формувань на території України. Але незважаючи на століття, тваринництво залишилося невід'ємною частиною АПК і важливою складовою всієї економіки.

Сільгоспвиробники України

26 травня 2015 г.

Економіка України - складна система з чисельної кількості складових, де важливий кожен елемент. Але будь-яка галузь має те, що є її рушійною силою. Ринок АПК - не виняток із правил. Рушійний фактор у розвитку галузі сільського господарства - сільгоспвиробники України. Близько 40 тис. підприємств, які виробляють зернові, технічні культури, ферми з розведення ВРХ, свинокомплекси, та інші фермерські господарства дають сировину для переробки легкої та харчової промисловості.

Що головне при виборі довідника, ціна чи якість?

26 травня 2015 г.

Пошук клієнтів і нових ринків збуту – головний бар'єр як для підприємств з багаторічною історією, так і для нових «гравців» (тих, хто тільки вийшов або виходить на ринок). Напрацьовувати клієнтську базу «з нуля» складно, а в деяких випадках – просто неможливо. Інтернет та друковані видання майорять численними пропозиціями щодо придбання вже готових, сформованих баз клієнтів. Велика кількість  пропозицій легко може заплутати будь-яку людину. Як же знайти оптимальний варіант? Як придбати інформацію про потенційних клієнтів, не переплачуючи зайвого або не купуючи «пустушку»?

Як захиститися від шахрайства?

26 травня 2015 г.

Мабуть, однією з головних проблем інформаційного ринку України є невідповідність заявленої інформації до реальної. А якщо додати і фактор постійної зміни актуальності, виникає питання: чи варто купувати інформаційні матеріали (довідники, каталоги, бази даних) невідомо де? Щоб захистити себе і свої гроші при купівлі бази даних (розглянемо це на прикладі придбання довідника сільгосппідприємств), радимо звернути увагу на кілька факторів...

Як часто потребує оновлення база сільгосппідприємств і чому?

26 травня 2015 г.

Як вже було відмічено в одній зі статей, за рік роботи навіть зі щойно перевіреною базою сільгосппідприємств, 30% інформації стає застарілою. За два роки –більше половини. Витрати на перевірку всіх клієнтів у телефонному режимі величезні, і більшість підприємств не мають бажання витрачати ресурси на оновлення клієнтської бази таким способом. Офіційні джерела (управління статистики) не завжди встигають за темпами зміни інформації. З цієї причини близько 35-40% не відповідає реаліям. 

Чому саме довідники Agro24?

26 травня 2015 г.

Що ж пропонує своєму клієнтові компанія «Агро Медіа»? Яку користь може мати він від співпраці і використання такого продукту, як довідники Agro24?

Розглянемо ці пункти...