RU
+38 (044) 221-40-80 +38 (067) 967-63-68
+38 (099) 562-67-94
+38 (096) 688-98-28

Наші послугиЯкщо ви хочете, щоб фермерські господарства, а також інші сільгоспвиробники (напр. агрохолдинги України або великі підприємства) були вашими постійними клієнтами, фахівці компанії «Агро Медіа» з дослідження ринку радять використовувати комплексний підхід у досягненні мети. Це означає не тільки безпосередню роботу і особисте спілкування (менеджер – сільгоспвиробники). Сьогодні найбільш ефективними є інструменти директ-маркетингу: розсилки і телемаркетинг.

SMS розсилка – один з найбільш продуктивних і дієвих інструментів маркетингу. Він дозволяє охопити фермерські господарства в максимальній кількості. Заповнивши відповідні поля, ви можете сформувати розсилку, як по всій Україні, так і по одній або кількох областях.

E-mail розсилка – також  дієвий метод директ-маркетингу, що надається компанією «Агро Медіа». Для того, щоб сільгоспвиробники були обізнані про ваші новинки, акції, товари або яку-небудь іншу інформацію, ви можете вибрати цей інструмент. Особливо такий метод актуальний для роботи з великими підприємствами (елеватори і зерносховища України, агрохолдинги).

Послуга IVR дзвінки дозволить вам не витрачати час менеджера (або ваш особистий) на те, щоб фермерські господарства були сповіщені про виставки, знижки, інші майбутні події або дізналися інформацію, якою ви хотіли б поділиться.

Послуги від компанії «Агро Медіа» – це швидко, ефективно і результативно.